Strona główna » O firmie

Akademia Bezpieczeństwa Włocławek - szkolenia i usługi z zakresu BHP i PPOŻ - logoAkademia Bezpieczeństwa to firma specjalizująca się w dziedzinie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy i ochrony przeciwpożarowej. Nasz zespół to  doświadczeni praktycy, mający wieloletni staż pracy w zawodzie, odpowiednie kwalifikacje i kompetencje. Doświadczenie zawodowe w obszarze BHP i PPOŻ na przestrzeni lat zdobywaliśmy w wielu branżach, między innymi budowlanej, przemyśle petrochemicznym, rafineryjnym i energetyce.

Kompleksowo wspieramy w wypełnianiu obowiązków z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej Pracodawców, którym zależy na prowadzeniu działalności zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz bezpieczeństwie pracowników i wysokiej kulturze pracy. Wykonując dla Ciebie usługę, przede wszystkim bierzemy pod uwagę branżę i charakter pracy Twojej firmy. Staramy się znaleźć optymalne rozwiązania w odniesieniu do Twoich potrzeb i oczekiwań.
Mamy świadomość wpływu bezpiecznych warunków pracy w Twojej firmie na efekty biznesowe Twojego przedsiębiorstwa.

Zapewniamy odpowiednie warunki lokalowe wraz z niezbędnym wyposażeniem (tablica interaktywna, telewizor, internet, projektor, nagłośnienie).
Dysponujemy trzema salami szkoleniowo-konferencyjnymi (10, 35 i 150 osób).


Akademia Bezpieczenstwa Uslugi BHP i PPOZ - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

Jeśli masz pytania – skontaktuj się z nami

+48 608 111 139

biuro@bhpwloclawek.pl

Akademia Bezpieczeństwa - stopka - logo

Promienna 19/29
87-800 Włocławek
+48 608 111 139
biuro@bhpwloclawek.pl

© 2019 Akademia Bezpieczeństwa.
Wszystkie prawa zastrzeżone.